1. Erzgebirgsklasse West Herren 2020/2021 |
|
|
FSV Eibenstock |
| Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa |
17,36% |
sjanser mot. |
82,64% |
8 |
Tabellposisjon |
3 |
0 |
Pkt. |
6 |
4 |
Kamper |
4 |
0.00 |
Pkt./Kamp |
1.5 |
1:8 |
Sätze |
6:3 |
0.25:2.00 |
Sätze/Kamp |
1.50:0.75 |
0 (0,00%) |
Seire |
3 (75,00%) |
|
Største seier |
2:0 g. FSV Glück-Auf Johannstadt (H) 2:0 g. SV Schneeberg I (H) |
4 (100,00%) |
Tap |
1 (25,00%) |
0:2 g. WSG SZB-Wildenau I (B) 0:2 g. SG Bockau/Lauter II (B) 0:2 g. SV Schneeberg I (B) |
Største tap |
0:2 g. FC Erzgebirge Aue (H) |
4 Tap 4 Kmp. u. seier |
Aktuell serierekke |
3 Seier(e) 3 Kmp. u. tap |
| Restprogramm | |
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistiske data til ligaen |
Kamper |
tot. |
Hjemmeseire |
Uavgjort |
Borteseire |
6 |
2 (33%) |
0 (0%) |
4 (67%) |
Sätze |
tot. |
Hjemme-Sätze |
|
Borte-Sätze |
14 (Ø2.33) |
6 (43% Ø1) |
|
8 (57% Ø1.33) |
Største hjemmeseire |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.Runde) |
SV Mittweidatal 06 - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.Runde) |
Største borteseiere |
SV Schneeberg - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.Runde) |
SG Bockau/Lauter II - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.Runde) |
FlestSätze |
SV Schneeberg - |
SG Bockau/Lauter II |
1:2 (1.Runde) |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
SV Mittweidatal 06 |
1:2 (1.Runde) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Ungeschlagen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Unentschieden |
0 |
|
0 |
|
Sieglos |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
Verloren |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
|
|
|
|
|