1. Erzgebirgsklasse West Herren 2020/2021 |
|
|
FSV Eibenstock |
| SV Mittweidatal |
26,39% |
kans op winst |
73,61% |
8 |
huidige positie |
5 |
0 |
Pkt. |
4 |
4 |
gespeeld |
4 |
0.00 |
Pkt./wedstrijd |
1 |
1:8 |
Sätze |
5:4 |
0.25:2.00 |
Sätze/wedstrijd |
1.25:1.00 |
0 (0,00%) |
overwinningen |
2 (50,00%) |
|
grootste overwinning |
2:0 tegen SV Schneeberg I (U) 2:0 tegen FSV Glück-Auf Johannstadt (T) |
4 (100,00%) |
nederlagen |
2 (50,00%) |
0:2 tegen WSG SZB-Wildenau I (U) 0:2 tegen SG Bockau/Lauter II (U) 0:2 tegen SV Schneeberg I (U) |
grootste nederlaag |
0:2 tegen Planitz (U) |
4 Nederla(a)g(en) 4 wedstr. zonder overwinning |
actuele serie |
1 Overwinning(en) 1 wedstr. zonder nederlaag |
| Restprogramm | |
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistieken van de afdeling |
gespeeld |
ges. |
Thuiszege |
Beslissen |
Uitzege |
6 |
2 (33%) |
0 (0%) |
4 (67%) |
Sätze |
ges. |
Thuis-Sätze |
|
Uit-Sätze |
14 (Ø2.33) |
6 (43% Ø1) |
|
8 (57% Ø1.33) |
Hoogste Thuiszege |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.ST) |
SV Mittweidatal 06 - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.ST) |
Hoogste Uitzege |
SV Schneeberg - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.ST) |
SG Bockau/Lauter II - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.ST) |
De meeste doelpuntenSätze |
SV Schneeberg - |
SG Bockau/Lauter II |
1:2 (1.ST) |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
SV Mittweidatal 06 |
1:2 (1.ST) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Ungeschlagen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Unentschieden |
0 |
|
0 |
|
Sieglos |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
Verloren |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
|
|
|
|
|