Erzgebirgsliga Mix 2022/2023
+++ Erzgebirgsliga Mix 2022/2023 (2.kolo): WSG SZB/Wildenau I-TSV Brünlos _:_ +++ WSG SZB/Wildenau I-SV Mittweidatal I _:_ +++ TSV Brünlos-SV Mittweidatal I _:_ +++ SV Tanne Thalheim-Zwönitzer HSV _:_ +++ SV Tanne Thalheim-Gornsdorf II _:_ +++ Zwönitzer HSV-Gornsdorf II _:_ +++ SSV Lichtenstein-FV Stollberg _:_ +++
Gornsdorf II
SV Mittweidatal I
57,78%
Šance na úspěch
42,22%
5
Umístění
7
6
Pkt.
4
9
Zápas
9
0.67
Pkt./zápas
0.44
9:12
Sätze
4:15
1.00:1.33
Sätze/zápas
0.44:1.67
3 (33,33%)
Vítězství
2 (22,22%)
2:0 s Zwönitzer HSV (D) 2:0 s FV Stollberg (V) 2:0 s SV Mittweidatal I (V)
Nejvyšší výhra
2:0 s FV Stollberg (D)
6 (66,67%)
Prohra
7 (77,78%)
0:2 s WSG SZB/Wildenau I (D) 0:2 s SSV Lichtenstein (D) 0:2 s WSG SZB/Wildenau I (V)
Nejvyšší prohra
0:2 s WSG SZB/Wildenau I (D) 0:2 s Zwönitzer HSV (V) 0:2 s SSV Lichtenstein (D) 0:2 s TSV Brünlos (V) 0:2 s Zwönitzer HSV (D) 0:2 s WSG SZB/Wildenau I (V) 0:2 s Gornsdorf II (D)
1 Vítězství 1 Záp. bez prohry
Aktuální série
4 Prohra(y) 4 Záp bez výhry
(D) SV Mittweidatal I (7.) (D) FV Stollberg (6.) (V) SV Tanne Thalheim (8.) (V) Zwönitzer HSV (4.) Restprogramm (5.) Gornsdorf II (V) (6.) FV Stollberg (D) (2.) WSG SZB/Wildenau I (V) (3.) TSV Brünlos (V) Bewertung der Restprogramme 16:32 (-16) ∑ Pkt.verhältnis Gegner 34:38 (-4) leichter Tendenz schwerer
Statistické údaje soutěže
Zápas
celk.
výhry dom.
remízy
výhry hos.
56
26 (46%)
0 (0%)
30 (54%)
Sätze
celk.
Doma-Sätze
Venku-Sätze
135 (Ř2.41)
67 (50% Ř1.2)
68 (50% Ř1.21)
Nejvyšší domácí výhra
SSV Lichtenstein -
SV Tanne Thalheim
2:0 (1.kolo)
SSV Lichtenstein -
Zwönitzer HSV
2:0 (8.kolo)
+ další16zápasů se stejným výsledkem
Nejvyšší výhra venku
SSV Lichtenstein -
WSG SZB/Wildenau I
0:2 (1.kolo)
SV Mittweidatal I -
Zwönitzer HSV
0:2 (8.kolo)
+ další13zápasů se stejným výsledkem
nejlepšíSätze
Gornsdorf II -
FV Stollberg
1:2 (1.kolo)
SV Tanne Thalheim -
TSV Brünlos
2:1 (8.kolo)
+ další 21 Zápasy se stejným počtem gólů
Serien
Aktuell
Saison
Gewonnen
4
SV Tanne Thalheim
6
SSV Lichtenstein (1-6.ST)
WSG SZB/Wildenau I (-1-4.ST)
Ungeschlagen
4
SV Tanne Thalheim
6
SSV Lichtenstein (1-6.ST)
WSG SZB/Wildenau I (-1-4.ST)
Unentschieden
0
0
Sieglos
5
FV Stollberg
8
SV Mittweidatal I (-2-5.ST)
Verloren
5
FV Stollberg
8
SV Mittweidatal I (-2-5.ST)