Erzgebirgsliga Damen 2020/2021 |
|
|
WSG SZB-Wildenau II |
| FC Erzgebirge Aue |
60,80% |
Esély |
39,21% |
3 |
Helyezés |
9 |
4 |
Pkt. |
2 |
4 |
Lejátsztott meccsek |
4 |
1 |
Pkt./Meccs |
0.5 |
6:5 |
Sätze |
4:7 |
1.50:1.25 |
Sätze/Meccs |
1.00:1.75 |
2 (50,00%) |
Győzelem |
1 (25,00%) |
2:0 ellenfél SG Breitenbunn (H) |
Legnagyobb győzelem |
2:1 ellenfél Albernauer SV (H) |
2 (50,00%) |
Vereség |
3 (75,00%) |
1:2 ellenfél SV Bockau (V) 1:2 ellenfél SV Schneeberg (V) |
Legnagyobb vereség |
0:2 ellenfél TV 1875 Pockau (V) |
1 Vereség 1 Meccs nyeretlenül |
Forma |
2 Vereség 2 Meccs nyeretlenül |
| Restprogramm | |
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statisztikai infó a bajnoksághoz |
Lejátsztott meccsek |
össz. |
Hazai gyozelem |
Döntetlen |
Idegenbeli gyozelem |
15 |
15 (100%) |
0 (0%) |
0 (0%) |
Sätze |
össz. |
Otthon-Sätze |
|
Idegenben-Sätze |
39 (O2.6) |
30 (77% O2) |
|
9 (23% O0.6) |
Legnagyobb hazai gyozelem |
WSG SZB-Wildenau II - |
SG Breitenbunn |
2:0 (1.LGy) |
TV 1875 Pockau - |
FSV Johanngeorgenstadt |
2:0 (2.LGy) |
|
+ további4Ugyanazon eredménnyel zárult meccsek |
LegtöbbSätze |
SV Bockau - |
WSG SZB-Wildenau II |
2:1 (1.LGy) |
SV Schneeberg - |
WSG SZB-Wildenau II |
2:1 (2.LGy) |
|
+ további 7 Meccsek ugyanannyi számmal |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
1 |
SG Breitenbunn
Zwönitzer HSV 1928
SV Schneeberg
TV 1875 Pockau |
2 |
WSG SZB-Wildenau II (1-2.ST) |
Ungeschlagen |
1 |
SG Breitenbunn
Zwönitzer HSV 1928
SV Schneeberg
TV 1875 Pockau |
2 |
WSG SZB-Wildenau II (1-2.ST) |
Unentschieden |
0 |
|
0 |
|
Sieglos |
1 |
SV Bockau
WSG SZB-Wildenau II
FSV Johanngeorgenstadt
Albernauer SV
FC Erzgebirge Aue |
1 |
SV Bockau (1-1.ST)
WSG SZB-Wildenau II (2-2.ST)
SG Breitenbunn (1-1.ST)
FSV Johanngeorgenstadt (2-2.ST)
SV Schneeberg (1-1.ST)
Albernauer SV (1-1.ST)
TV 1875 Pockau (2-2.ST)
FC Erzgebirge Aue (2-2.ST) |
Verloren |
1 |
SV Bockau
WSG SZB-Wildenau II
FSV Johanngeorgenstadt
Albernauer SV
FC Erzgebirge Aue |
1 |
SV Bockau (1-1.ST)
WSG SZB-Wildenau II (2-2.ST)
SG Breitenbunn (1-1.ST)
FSV Johanngeorgenstadt (2-2.ST)
SV Schneeberg (1-1.ST)
Albernauer SV (1-1.ST)
TV 1875 Pockau (2-2.ST)
FC Erzgebirge Aue (2-2.ST) |
|
|
|
|
|