1. Erzgebirgsklasse West Herren 2020/2021 |
|
|
Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa |
| FSV Eibenstock |
82,64% |
sanse de victorie |
17,36% |
3 |
locul ocupat |
8 |
6 |
Pkt. |
0 |
4 |
Jocuri |
4 |
1.5 |
Pkt./medie |
0.00 |
6:3 |
Sätze |
1:8 |
1.50:0.75 |
Sätze/medie |
0.25:2.00 |
3 (75,00%) |
victorii |
0 (0,00%) |
2:0 cu FSV Glück-Auf Johannstadt (A) 2:0 cu SV Schneeberg I (A) |
cea mai categorica victorie |
|
1 (25,00%) |
infrangeri |
4 (100,00%) |
0:2 cu FC Erzgebirge Aue (A) |
cea mai categorica infrangere |
0:2 cu WSG SZB-Wildenau I (D) 0:2 cu SG Bockau/Lauter II (D) 0:2 cu SV Schneeberg I (D) |
3 Victorii 3 jocuri fara infrangere |
Seria actuala |
4 Infrangeri 4 jocuri fara victorie |
| Restprogramm | |
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistica campionat |
Jocuri |
Total |
victorii acasa |
egaluri |
victorii in deplasare |
6 |
2 (33%) |
0 (0%) |
4 (67%) |
Sätze |
Total |
Acasa-Sätze |
|
Deplasare-Sätze |
14 (Media2.33) |
6 (43% Media1) |
|
8 (57% Media1.33) |
cea mai clara victorie acasa |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.Etapa) |
SV Mittweidatal 06 - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.Etapa) |
cea mai clara victorie in deplasare |
SV Schneeberg - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.Etapa) |
SG Bockau/Lauter II - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.Etapa) |
cele mai multeSätze |
SV Schneeberg - |
SG Bockau/Lauter II |
1:2 (1.Etapa) |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
SV Mittweidatal 06 |
1:2 (1.Etapa) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Ungeschlagen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Unentschieden |
0 |
|
0 |
|
Sieglos |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
Verloren |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
|
|
|
|
|