1. Erzgebirgsklasse West Herren 2020/2021 |
|
|
SV Mittweidatal |
| FC Erzgebirge Aue |
29,17% |
Šance na úspěch |
70,84% |
5 |
Umístění |
1 |
4 |
Pkt. |
8 |
4 |
Zápas |
4 |
1 |
Pkt./zápas |
2 |
5:4 |
Sätze |
8:1 |
1.25:1.00 |
Sätze/zápas |
2.00:0.25 |
2 (50,00%) |
Vítězství |
4 (100,00%) |
2:0 s SV Schneeberg I (V) 2:0 s FSV Glück-Auf Johannstadt (D) |
Nejvyšší výhra |
2:0 s Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa (V) 2:0 s FSV Glück-Auf Johannstadt (D) 2:0 s WSG SZB-Wildenau I (D) |
2 (50,00%) |
Prohra |
0 (0,00%) |
0:2 s Planitz (V) |
Nejvyšší prohra |
|
1 Vítězství 1 Záp. bez prohry |
Aktuální série |
4 Vítězství 4 Záp. bez prohry |
| Restprogramm | |
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistické údaje soutěže |
Zápas |
celk. |
výhry dom. |
remízy |
výhry hos. |
6 |
2 (33%) |
0 (0%) |
4 (67%) |
Sätze |
celk. |
Doma-Sätze |
|
Venku-Sätze |
14 (Ř2.33) |
6 (43% Ř1) |
|
8 (57% Ř1.33) |
Nejvyšší domácí výhra |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.kolo) |
SV Mittweidatal 06 - |
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
2:0 (1.kolo) |
Nejvyšší výhra venku |
SV Schneeberg - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.kolo) |
SG Bockau/Lauter II - |
TSV Elektronik Gornsdorf |
0:2 (1.kolo) |
nejlepšíSätze |
SV Schneeberg - |
SG Bockau/Lauter II |
1:2 (1.kolo) |
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf - |
SV Mittweidatal 06 |
1:2 (1.kolo) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Ungeschlagen |
1 |
TSV Elektronik Gornsdorf
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf
SV Mittweidatal 06 |
1 |
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
TSV Elektronik Gornsdorf (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
SV Mittweidatal 06 (1-1.ST) |
Unentschieden |
0 |
|
0 |
|
Sieglos |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
Verloren |
1 |
SV Schneeberg
SG Bockau/Lauter II
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt |
1 |
SV Schneeberg (1-1.ST)
SG Bockau/Lauter II (1-1.ST)
SV 91 Wolkenstein/Großolbersdorf (1-1.ST)
FSV Glück-Auf Johanngeorgenstadt (1-1.ST) |
|
|
|
|
|