U18 Mix 2022/2023 |
|
|
Mittweidatal |
| Zwönitz 2 |
66,29% |
Šance na úspěch |
33,72% |
2 |
Umístění |
5 |
24 |
Pkt. |
14 |
17 |
Zápas |
17 |
1.41 |
Pkt./zápas |
0.82 |
24:10 |
Sätze |
14:20 |
1.41:0.59 |
Sätze/zápas |
0.82:1.18 |
11 (64,71%) |
Vítězství |
5 (29,41%) |
2:0 s Albernau (V) 2:0 s Gornsdorf (D) 2:0 s Zwönitz 2 (V) 2:0 s Zwönitz 1 (D) 2:0 s Zwönitz 1 (D) 2:0 s Albernau (D) 2:0 s Albernau (D) 2:0 s Gornsdorf (D) 2:0 s Zwönitz 1 (V) 2:0 s Thalheim (D) 2:0 s Albernau (V) |
Nejvyšší výhra |
2:0 s Zwönitz 1 (V) 2:0 s Thalheim (V) 2:0 s Zwönitz 1 (V) 2:0 s Zwönitz 1 (V) 2:0 s Albernau (V) |
4 (23,53%) |
Prohra |
8 (47,06%) |
0:2 s Breitenbrunn (D) 0:2 s Breitenbrunn (V) 0:2 s Breitenbrunn (V) 0:2 s Gornsdorf (D) |
Nejvyšší prohra |
0:2 s Mittweidatal (D) 0:2 s Breitenbrunn (V) 0:2 s Gornsdorf (V) 0:2 s Breitenbrunn (V) 0:2 s Thalheim (V) 0:2 s Breitenbrunn (V) 0:2 s Thalheim (D) 0:2 s Gornsdorf (D) |
1 Vítězství 1 Záp. bez prohry |
Aktuální série |
1 Vítězství 1 Záp. bez prohry |
| Restprogramm | |
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistické údaje soutěže |
Zápas |
celk. |
výhry dom. |
remízy |
výhry hos. |
60 |
28 (47%) |
7 (12%) |
25 (42%) |
Sätze |
celk. |
Doma-Sätze |
|
Venku-Sätze |
120 (Ř2) |
63 (53% Ř1.05) |
|
57 (47% Ř0.95) |
Nejvyšší domácí výhra |
Breitenbrunn - |
Thalheim |
2:0 (1.kolo) |
Breitenbrunn - |
Thalheim |
2:0 (4.kolo) |
|
+ další26zápasů se stejným výsledkem |
Nejvyšší výhra venku |
Albernau - |
Mittweidatal |
0:2 (1.kolo) |
Zwönitz 1 - |
Gornsdorf |
0:2 (4.kolo) |
|
+ další23zápasů se stejným výsledkem |
nejlepšíSätze |
Albernau - |
Mittweidatal |
0:2 (1.kolo) |
Zwönitz 1 - |
Gornsdorf |
0:2 (4.kolo) |
|
+ další 58 Zápasy se stejným počtem gólů |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
1 |
Mittweidatal
Breitenbrunn
Gornsdorf
Zwönitz 2 |
7 |
Breitenbrunn (-4-2.ST) |
Ungeschlagen |
1 |
Mittweidatal
Breitenbrunn
Gornsdorf
Zwönitz 2 |
7 |
Breitenbrunn (-4-2.ST) |
Unentschieden |
0 |
|
1 |
Albernau (1-1.ST)
Mittweidatal (4-4.ST)
Thalheim (2-2.ST)
Gornsdorf (2-2.ST)
Zwönitz 2 (4-4.ST) |
Sieglos |
1 |
Albernau
Thalheim
Zwönitz 1 |
5 |
Zwönitz 1 (-2-2.ST) |
Verloren |
1 |
Albernau
Thalheim
Zwönitz 1 |
5 |
Zwönitz 1 (-2-2.ST) |
|
|
|
|
|