1. Erzgebirgsklasse West Herren 2020/2021
+++ 1. Erzgebirgsklasse West Herren 2020/2021 (2speeldag): SG Bockau/Lauter II-SV Mittweidatal 2:1 Notiz: 21:25;25:1725:22 +++ SG Bockau/Lauter II-FSV Glück-Auf Johannstadt 2:0 Notiz: 25:12;25:22 +++ SV Mittweidatal-FSV Glück-Auf Johannstadt 2:0 Notiz: 25:11;25:23 +++ Planitz-FC Erzgebirge Aue 1:2 Notiz: 23:25;25:17;16:25 +++ Planitz-WSG SZB-Wildenau I 2:1 Notiz: 24:26;25:17;25:11 +++ FC Erzgebirge Aue-WSG SZB-Wildenau I 2:0 Notiz: 25:19;25:8 +++ Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa-FSV Eibenstock 2:1 Notiz: 25:14;17:25 +++ Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa-SV Schneeberg I 2:0 Notiz: 25:21;25:19 +++ SV Schneeberg I-FSV Eibenstock 2:0 Notiz: 25:23;25:20 +++
Kalender
Uitslagen/Stand
Wedstrijdschema
Grafiek
Statistieken
Info
01
02
03
04
05
06
07
08
1. Speelronde van 28.09.2020 tot 28.09.2020
Planitz
-
SV Mittweidatal
2
:
0
Planitz
-
SV Mittweidatal
2:0
NOTITIE:
25:23;25:20
SV Schneeberg I
-
Planitz
0
:
2
SV Schneeberg I
-
Planitz
0:2
NOTITIE:
12:25;18:25
SV Schneeberg I
-
SV Mittweidatal
0
:
2
SV Schneeberg I
-
SV Mittweidatal
0:2
NOTITIE:
20:25;14:25
WSG SZB-Wildenau I
-
FSV Eibenstock
2
:
0
WSG SZB-Wildenau I
-
FSV Eibenstock
2:0
NOTITIE:
25:0;25:0
SG Bockau/Lauter II
-
FSV Eibenstock
2
:
0
SG Bockau/Lauter II
-
FSV Eibenstock
2:0
NOTITIE:
25:0;25:0
WSG SZB-Wildenau I
-
SG Bockau/Lauter II
2
:
0
WSG SZB-Wildenau I
-
SG Bockau/Lauter II
2:0
NOTITIE:
25:19;25:15
Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa
-
FSV Glück-Auf Johannstadt
2
:
0
Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa
-
FSV Glück-Auf Johannstadt
2:0
NOTITIE:
25.15;25.21
FC Erzgebirge Aue
-
FSV Glück-Auf Johannstadt
2
:
0
FC Erzgebirge Aue
-
FSV Glück-Auf Johannstadt
2:0
NOTITIE:
25:13;25:16
Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa
-
FC Erzgebirge Aue
0
:
2
Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa
-
FC Erzgebirge Aue
0:2
NOTITIE:
15:25;12:25
Sätze: 14 Sätze/Spel: 2.33
Volgende speelronde =>
Stand
Heenronde
Terugronde
1. Speelronde
WED
WIN
VER
Sätze
SLD
Pkt.
1
SV Mittweidatal
0
0
0
0
:
0
0
0
2
FSV Glück-Auf Johannstadt
0
0
0
0
:
0
0
0
3
Kraftsportfreunde Erzgebirge Sosa
0
0
0
0
:
0
0
0
4
SV Schneeberg I
0
0
0
0
:
0
0
0
5
SG Bockau/Lauter II
0
0
0
0
:
0
0
0
6
FSV Eibenstock
0
0
0
0
:
0
0
0
7
WSG SZB-Wildenau I
0
0
0
0
:
0
0
0
8
Planitz
0
0
0
0
:
0
0
0
9
FC Erzgebirge Aue
0
0
0
0
:
0
0
0
TesamenSätze: 14 Sätze /Spel: 2.33
Huidige Speeldag afdrukken
Afdeling kalender afdrukken
Naar competitieoverzicht
Laatste update competitie: 28-09-21 19:45
Pagina opgebouwd in: 0.2164 sek.
LMO
4.0.2 -
© 1997-2009 LMO-Group