Kreisliga Westerzgebirge Herren 2006/2007
+++ Kreisliga Westerzgebirge Herren 2006/2007 (8.Spieltag): FSV Johanngeorgenstadt-VSG Aue/Schneeberg II 2:0 Notiz: 25:13 25:20 +++ FSV Johanngeorgenstadt-SV Antonsthal II 2:0 Notiz: 29:27 25:23 +++ VSG Aue/Schneeberg II-SV Antonsthal II 2:1 Notiz: 25:22 18:25 25:22 +++ Albernauer SV I-TSV 1957 Beutha 2:0 Notiz: 25:4 25:14 +++ Albernauer SV I-VSG Bockau/Lauter II 2:0 Notiz: 25:18 25:21 Glückwunsch Albernau zum Aufstieg +++ TSV 1957 Beutha-VSG Bockau/Lauter II 0:2 Notiz: 9:25 16:25 +++ FSV Eibenstock-SV Mittweidatal (Raschau) 1:2 Notiz: 25:20 24:26 22:25 +++ FSV Eibenstock-SV 1899 Sosa 2:1 Notiz: 23:25 25:18 25:14 +++ SV Mittweidatal (Raschau)-SV 1899 Sosa 2:0 Notiz: 25:17 25:16 +++
Calendar
Rezultate/Clasament
Rezultate/Echipa
Grila
Evolutie
Statistici campionat
Jucatori
Info
01
02
03
04
05
06
07
08
5. Etapa din 05.03.2007 pana 09.03.2007
TSV 1957 Beutha
-
SV Mittweidatal (Raschau)
0
:
2
TSV 1957 Beutha
-
SV Mittweidatal (Raschau)
0:2
Nota:
22:25 16:25
VSG Aue/Schneeberg II
-
SV Mittweidatal (Raschau)
1
:
2
VSG Aue/Schneeberg II
-
SV Mittweidatal (Raschau)
1:2
Nota:
29:27 18:25 23:25
VSG Aue/Schneeberg II
-
TSV 1957 Beutha
2
:
0
VSG Aue/Schneeberg II
-
TSV 1957 Beutha
2:0
Nota:
25:16 25:6
FSV Eibenstock
-
FSV Johanngeorgenstadt
2
:
0
FSV Eibenstock
-
FSV Johanngeorgenstadt
2:0
Nota:
25:22 25:16
Albernauer SV I
-
FSV Johanngeorgenstadt
2
:
0
Albernauer SV I
-
FSV Johanngeorgenstadt
2:0
Nota:
25:17 25:19
VSG Bockau/Lauter II
-
SV 1899 Sosa
2
:
0
VSG Bockau/Lauter II
-
SV 1899 Sosa
2:0
Nota:
25:17 25:24
Albernauer SV I
-
FSV Eibenstock
2
:
1
Albernauer SV I
-
FSV Eibenstock
2:1
Nota:
25:13 15:25 25:10
SV Antonsthal II
-
SV 1899 Sosa
0
:
2
SV Antonsthal II
-
SV 1899 Sosa
0:2
Nota:
19:25 18:25
VSG Bockau/Lauter II
-
SV Antonsthal II
2
:
0
VSG Bockau/Lauter II
-
SV Antonsthal II
2:0
Nota:
25: 20 25:22
<< Etapa precedenta
Etapa urmatoare >>
Clasament
Tur
Retur
5. Etapa
J
V
I
Sätze
Dif.
Pkt.
1
VSG Bockau/Lauter II
2
2
0
4
:
0
4
4
2
SV Mittweidatal (Raschau)
2
2
0
4
:
1
3
4
3
Albernauer SV I
2
2
0
4
:
1
3
4
4
VSG Aue/Schneeberg II
2
1
1
3
:
2
1
2
5
FSV Eibenstock
2
1
1
3
:
2
1
2
6
SV 1899 Sosa
2
1
1
2
:
2
0
2
7
FSV Johanngeorgenstadt
2
0
2
0
:
4
-4
0
8
TSV 1957 Beutha
2
0
2
0
:
4
-4
0
9
SV Antonsthal II
2
0
2
0
:
4
-4
0
Versiunea pentru tiparire
Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului
« index
Ultimul update: 29.08.2012 17:40
Pagina actualizata in: 0.1634 sek.
LMO
4.0.2 -
© 1997-2009 LMO-Group